Ana içeriğe atla

Elektronik Sigara ve i Just s

Elektronik Sigara İle Sigarayı Bırakmaya Ne Dersiniz?
Her yöntemi denediniz, ancak yine de sigarayı bırakamadınız mı? Sigarayı bırakmaya çalıştığınız zaman mutsuz ve agresif mi oluyorsunuz? Ben bırakamam, çünkü sigarayı seviyorum diyenlerden misiniz? Öyleyse henüz doğru sigara bırakma yöntemi ile tanışmamışsınız demektir. Doğru sigara bırakma yöntemi olan i just s elektronik sigara sayesinde yıllardır süregelen ve artık sizi olumsuz etkileyen bu alışkanlığınızı bırakabilirsiniz. Üstelik depresyona girmeden!

Elektronik Sigara Nedir?
Elektronik sigara ya da e-sigara tütün dumanına duyulan bağımlılıktan kurtulmak ve zararlarını azaltmak için kullanılan, sigara içme hissi yaşatan ancak sigaranın içerdiği zararları en aza indiren elektronik cihazlara verilen genel addır.
Elektronik sigara içine koyulan dolum sıvıları ile birlikte içilir, yani elektronik sigara sizin seçeceğiniz kartuşu çalıştıran ve size sigara içme hissi yaratan elektronik cihazdır diyebiliriz.
Elektronik sigara duman yerine buhar oluşturarak kullanıcının içinde terapatik nikotin bulunduran bu buharı çekmesi sistemine dayalı olarak üretilir. Daha direkt anlatacak olursak i just s elektronik sigara modelleri ve özellikleri ile size sigara içme hissi verirken dumanında bulunan zararlardan uzak kalmanızı sağlayan bir üründür.
Resim

Elektronik Sigaranın Özellikleri Nelerdir?
Elektronik sigara tütün dumanı yerine buhar veren bir cihazdır; seçeceğiniz dolum sıvıları ile farklı aromalarda ve farklı nikotin seviyelerinde seçerek içersiniz. Çilekten elmaya, çikolataya, kahveye kadar çeşit çeşit aromalarda üretilen dolum sıvıları damak tadınıza ve kişisel zevklerinize hitap edecek şekilde üretilmektedir. Size uygun olan aromayı seçerek içmeye başlarsınız.
Elektronik sigara duman ve koku yaymaz, buhar yaydığı için bu buhar ortamda kaybolur ve ortamda koku bırakmaz. Kapalı alanlarda bile rahatlıkla içilebilen elektronik sigara tütün dumanının verdiği zararlardan sizi korur.
Sigara içme sıklığınıza uygun olan bir nikotin seviyesi seçerek başlarsınız ve nikotin seviyesini zamanla düşürürsünüz. Orta, düşük ve sıfır nikotin seviyeleri bulunan e sigara modelleri sıfır nikotin seviyesine geldiğiniz zaman sigarayı bırakmanızı sağlar.

E-Sigara Fiyatları
Elektronik sigara modellerimiz arasından size uygun olduğunu düşündüğünüz modeli seçebileceğiniz satış sayfamızda i just s elektronik sigara fiyatları ve cazip ödeme koşulları da yer almaktadır.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tartışmalara Konu Olan Elektronik Sigara

Sigaranın zararlarını bilmeyen yoktur. İçinde barındırdığı saymakla bitmeyecek kadar çok olan zehirleri de. Sigara kullanıcıları sigarayı bırakmak istemelerine rağmen çoğunluk olarak bırakmayı başaramamıştır. Sigarada bulunan tütün dumanına olan bağımlılıktan kurtulmak isteyenlerin son zamanlarda kullandıkları elektronik sigara sigarayı bırakmak isteyenler tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Elektronik sigara nedir? Duman yerine buhar oluşturan, koku ve duman gibi özellikleri de bulunan buharlaştırıcı bir cihazdır.. Ağızlık, atomizer (pilden aldığı enerjiyi içindeki tele aktaran, telin ısınmasıyla pamuğu da ısıtması sonucunda likitin buharlaşmasını sağlar), tank (likit ve atomizeri muhafaza eder), pil, likit gibi parçalardan oluşan bir alettir. Sigara kullananlar e sigara ile sigara kullanımına son verebilmektedir. Bir çok sigara bırakma ürünlerinden daha güvenli olan e sigara daha fazla tercih sebebidir.
Elektronik sigara sağlığa zararlı mıdır?
Orijinal elektronik sigara insan sağl…